» » Післямова

Післямова


Зрозуміло, що роботи зі створення сайту можуть проходити й за більш простим сценарієм.
Все залежить від Ваших запитів, вимог та можливостей. Але одразу попереджаємо, що створення сайту без попереднього аналізу, може позбавити його ефективності. Ви втрачаєте докладний звіт, сформовані методики просування та реклами сайту. Хоча, Ви можете замовити маркетинговий аналіз та консультації по ньому пізніше, однак деякі види робіт з оптимізації сайту необхідно проводити саме в момент його створення!

Існують ситуації, коли замовники вважають, що немає необхідності в проведенні аналізу (зовсім новий товар або сервіс, що не має прямої конкуренції) і створення свого сайту є необхідним для них тільки задля іміджевої політики компанії. Але сайт завжди дає можливість залучати цільову аудиторію. А без проведення комплексу дій по просуванню сайту, Ви втрачаєте можливість залучення клієнтів чи покупців на свій сайт у майбутньому, коли товар або послуга стануть більш відомі на ринку.

Проведення рекламної кампанії сайту — це окремий комплекс дій, що проводиться після створення сайту. Звичайно, у власників сайту завжди є можливість провести його самостійно, але попередній аналіз дозволяє більш якісно його спланувати, а значить і одержати більш значний ефект. Особливо, якщо Ви хочете скористатися можливостями реклами в пошукових системах чи соціальних мережах.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту