»

Попередні переговори та консультації


Переговори та консультації — це те, з чого починається весь процес створення сайту. На переговорах ми визначаємо мету і завдання сайту в Інтернеті, визначаємо специфіку діяльності Вашої компанії, іміджеву та рекламну політику, особливості попиту цільової аудиторії і, звісно, ситуацію з конкурентами.

Налагоджені сценарії проведення переговорів по створенню сайту дозволяють нашим клієнтам не турбуватися про те, що і як їм слід казати. Достатньо лише відповідати на поставлені запитання. Докладні консультації відносно технологій та можливостей функціональності сайту дозволять розібратися в перевагах та недоліках різних рішень.

Консультації щодо формування концепції оформлення сайту допоможуть більш чітко сформулювати вимоги до дизайну сайту чи функцій системи керування.

Складання технічного завдання


Роботи, власне, зі створення сайту, починаються зі складання технічного завдання.

На підставі сформованого технічного завдання, структури та функціональності майбутнього сайту проводитися збір необхідних матеріалів, формування концепції дизайну. Ви одержуєте не картинку "зі стелі", а сформовану обґрунтовану концепцію.

На цьому ж етапі проводиться формування політики доменного імені та вибір необхідного тарифного плану хостинга.

Маркетинговий аналіз для нового сайту


Маркетинговий аналіз — це те, від чого потрібно планувати всю розробку ще до початку створення сайту. На підставі переговорів ми проводимо вивчення існуючої ситуації, аналіз цільової аудиторії та специфіку попиту в Інтернеті на товари чи послуги замовника, кількісний аналіз існуючих запитів, аналіз сайтів конкурентів та їхню політику просування в Інтернеті.

На підставі проведеного аналізу, надається звіт з рекомендаціями щодо створення сайту. Проводяться консультації, у ході яких визначається політика сайту, можлива функціональність, методика його просування та реклами.

Розробка єдиної Системи керування сайтом


Створення та настройка для нового сайту єдиного програмного комплексу — CMS (Система керування сайтом), розрахованого на звичайний персонал компанії (звичайних користувачів).

Система управління сайтом дозволяє керувати всією інформацією на сайті, керувати структурою сайту (додавати, видаляти, перейменовувати розділи сайту), додавати будь-яку кількість нових сторінок на сайт, візуально редагувати вміст сторінок, вести резервне копіювання сайту і його розділів, зручно керувати файлами та документами сайту, переглядати дані статистики та ін...

Розробка дизайну сайту


Створення дизайну сайту включає в себе переговори по формуванню концепції оформлення, створення закінченого зовнішнього вигляду сторінок (головної та робочих), сценарій та розкадрування анімації (якщо вона має місце в дизайні), графічну демонстрацію роботи динамічних елементів. Проробляються завдання юзабіліті сайту та режими завантаження сторінок.

Реєстрація доменного імені та розміщення сайту


Проводиться реєстрація доменного імені та настройка хостинга, підключення та настройка систем збору статистики сайту, запуск необхідних поштових скриньок, настроювання програм зі сторони сервера, тестування сайту.

Консультації персоналу замовника по роботі з системою управління сайтом і методикою роботи з даними статистики сайту.

Збирання та структурування сторінок сайту


Збирання та структурування сторінок сайту проводиться з урахуванням їхньої наступної реєстрації в пошукових системах на підставі даних проведеного аналізу. На цьому ж етапі роботи зі створення сайту, йде створення анімації керуючих елементів (якщо потрібно) та інтеграція програмних рішень для функціональності сайту, а також системи управління сайтом.

Надання всіх матеріалів та документації


Створення сайту закінчується наданням всіх матеріалів, включаючи: технічну документацію, посібник користувача по Системі керування сайтом, звіт результатів аналізу, рекомендації з просування сайту, вихідні файли дизайн-макетів та flash-анімацій, копію сайту в HTML (для можливості локального перегляду чи створення презентаційних роликів), банери. А також всі необхідні паролі доступу.

Всі матеріали надаються на компакт-диску, карті пам'яті чи на іншому носії, за бажанням замовника.

Просування створеного сайту


Проведення комплексу заходів по додаванню створеного сайту (всіх сторінок сайту) в індекс пошукових систем, з урахуванням всіх необхідних правил та вимог.

Консультації персоналу замовника (на підставі проведеного аналізу) щодо методики роботи з сайтом, політики просування сайту в Інтернеті та можливостей використання існуючих в Інтернеті сервісів, порталів та соціальних мереж.

Рекомендації та консультації персоналу відносно можливостей реклами сайту в пошукових системах, тізерних та банерообмінних мережах та інших рекламних службах. Консультації з використання можливостей контекстної та таргетингової реклами.

Післямова


Зрозуміло, що роботи зі створення сайту можуть проходити й за більш простим сценарієм.
Все залежить від Ваших запитів, вимог та можливостей. Але одразу попереджаємо, що створення сайту без попереднього аналізу, може позбавити його ефективності. Ви втрачаєте докладний звіт, сформовані методики просування та реклами сайту. Хоча, Ви можете замовити маркетинговий аналіз та консультації по ньому пізніше, однак деякі види робіт з оптимізації сайту необхідно проводити саме в момент його створення!

Існують ситуації, коли замовники вважають, що немає необхідності в проведенні аналізу (зовсім новий товар або сервіс, що не має прямої конкуренції) і створення свого сайту є необхідним для них тільки задля іміджевої політики компанії. Але сайт завжди дає можливість залучати цільову аудиторію. А без проведення комплексу дій по просуванню сайту, Ви втрачаєте можливість залучення клієнтів чи покупців на свій сайт у майбутньому, коли товар або послуга стануть більш відомі на ринку.

Проведення рекламної кампанії сайту — це окремий комплекс дій, що проводиться після створення сайту. Звичайно, у власників сайту завжди є можливість провести його самостійно, але попередній аналіз дозволяє більш якісно його спланувати, а значить і одержати більш значний ефект. Особливо, якщо Ви хочете скористатися можливостями реклами в пошукових системах чи соціальних мережах.

 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту