» » Пошукове просування сайту

Пошукове просування сайту


Щоденно мільйони людей шукають потрібний їм товар чи послугу в Інтернеті. Статистика свідчить про те, що 80% користувачів обмежуються лише результатами двох перших сторінок пошукової видачі. А це означає, що чим нижчою є позиція вашого сайту у видачі, тим менше шансів на те, що потенційний клієнт вас знайде. Сам по собі сайт ніколи не потрапить в ТОП-10, для цього потрібно докласти неабияких зусиль.

Пошукове просування сайту — один з найефективніших методів залучення клієнтів!
Ми пропонуємо та радимо використовувати просування контекстною рекламою. Нарівні з
SEO та SMO, просування контекстною рекламою є найдієвішим методом просування.

Пошукове просування сайту

При просуванні сайту методом контекстної реклами ви отримуєте клієнтів, які хочуть купити саме ваші товари чи послуги. Адже якщо вони шукають інформацію про платні послуги в Інтернеті, значить вони хочуть щось купити, і можливо саме у вас!

Контекстна реклама — це інструмент для розміщення рекламних оголошень на сторінках пошукових систем (Яндекс і Google) та на сайтах-учасниках Рекламних мереж. Показ ваших рекламних оголошень є повністю безплатним. Ви платите лише за переходи на сайт, тобто, тільки за реальних відвідувачів, які прийшли до вас з пошукової системи за конкретним запитом.

Для того, щоб почати рекламувати в Інтернеті свої товари та послуги, необхідно:

• Підібрати запити, які найбільш точно відображають специфіку ваших товарів чи послуг. При цьому важливо враховувати кількість користувачів Інтернету, які вводять той чи інший запит протягом місяця. В залежності від частоти запитів на місяць, запити діляться на високочастотні (ВЧ), середньочастотні (СЧ ) та низькочастотні (НЧ).

• Запити потрібно підбирати таким чином, щоб виділений на контекстну рекламу місячний бюджет не витратився протягом декількох днів. Тому не варто при низьких бюджетах вибирати високочастотні запити.

• Обрахуйте свої фінансові можливості. Кожен запит має свою ціну одного кліка (переходу на сайт), виходячи з якої рекламодавець може оцінити середньомісячні витрати на цей запит.

• Більше того , в кожній пошуковій системі вартість цього запиту різна. Тому, якщо рекламодавець не готовий платити за конкретний запит в одній пошуковій системі, це не означає , що він не здатний виділити необхідний бюджет в іншій пошуковій системі.

• Після того, як ключові слова підібрані, їх об'єднують в групи, наприклад, в одну групу можна об'єднати запити: «створення сайтів», «замовити сайт», «розробка сайту у Львові» та ін.
Для кожної групи запитів складають окреме оголошення.

• Оголошення повинно містити заголовок, короткий текст і контактну інформацію, наприклад:

Розробка сайтів у Львові
Від простих сайтів-візиток до найскладніших веб-порталів. Швидко, якісно та надійно.
Студія «SV-Studio»

sv-studio.net

• І, нарешті, необхідно розмістити своє оголошення, налаштувати параметри показу і відповідати на дзвінки клієнтів.

Наші фахівці мають великий досвід ведення проектів контекстної реклами будь-якої складності в найбільш популярних пошукових системах.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту