Пошукове просування сайту
Щоденно мільйони людей шукають потрібний їм товар чи послугу в Інтернеті. Статистика свідчить про те, що 80% користувачів обмежуються лише результатами двох перших сторінок пошукової видачі. А це означає, що чим нижчою є позиція вашого сайту у видачі, тим менше шансів на те, що потенційний клієнт вас знайде. Сам по собі сайт ніколи не потрапить в ТОП-10, для цього потрібно докласти неабияких зусиль.
Пошукове просування сайту — один з найефективніших методів залучення клієнтів!
Ми пропонуємо та радимо використовувати просування контекстною рекламою. Нарівні з
SEO та SMO, просування контекстною рекламою є найдієвішим методом просування.
При просуванні сайту методом контекстної реклами ви отримуєте клієнтів, які хочуть купити саме ваші товари чи послуги. Адже якщо вони шукають інформацію про платні послуги в Інтернеті, значить вони хочуть щось купити, і можливо саме у вас!
Контекстна реклама — це інструмент для розміщення рекламних оголошень на сторінках пошукових систем (Яндекс і Google) та на сайтах-учасниках Рекламних мереж. Показ ваших рекламних оголошень є повністю безплатним. Ви платите лише за переходи на сайт, тобто, тільки за реальних відвідувачів, які прийшли до вас з пошукової системи за конкретним запитом.
Для того, щоб почати рекламувати в Інтернеті свої товари та послуги, необхідно:
• Підібрати запити, які найбільш точно відображають специфіку ваших товарів чи послуг. При цьому важливо враховувати кількість користувачів Інтернету, які вводять той чи інший запит протягом місяця. В залежності від частоти запитів на місяць, запити діляться на високочастотні (ВЧ), середньочастотні (СЧ ) та низькочастотні (НЧ).
• Запити потрібно підбирати таким чином, щоб виділений на контекстну рекламу місячний бюджет не витратився протягом декількох днів. Тому не варто при низьких бюджетах вибирати високочастотні запити.
• Обрахуйте свої фінансові можливості. Кожен запит має свою ціну одного кліка (переходу на сайт), виходячи з якої рекламодавець може оцінити середньомісячні витрати на цей запит.
• Більше того , в кожній пошуковій системі вартість цього запиту різна. Тому, якщо рекламодавець не готовий платити за конкретний запит в одній пошуковій системі, це не означає , що він не здатний виділити необхідний бюджет в іншій пошуковій системі.
• Після того, як ключові слова підібрані, їх об'єднують в групи, наприклад, в одну групу можна об'єднати запити: «створення сайтів», «замовити сайт», «розробка сайту у Львові» та ін.
Для кожної групи запитів складають окреме оголошення.
• Оголошення повинно містити заголовок, короткий текст і контактну інформацію, наприклад:
Від простих сайтів-візиток до найскладніших веб-порталів. Швидко, якісно та надійно.
Студія «SV-Studio»
sv-studio.net
• І, нарешті, необхідно розмістити своє оголошення, налаштувати параметри показу і відповідати на дзвінки клієнтів.
Наші фахівці мають великий досвід ведення проектів контекстної реклами будь-якої складності в найбільш популярних пошукових системах.