» » Розробка інтернет-магазину

Розробка інтернет-магазину


На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від замовника жодних зусиль. Не потрібно підтримувати приміщення магазину та складу, щомісяця платити орендну плату, витрати на персонал також є значно нижчими, ніж в офлайні.

Розробка інтернет-магазину

Здавалося б, — замовив розробку і чекай поки все запрацює та почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин — це продукт спільної праці розробника та замовника.

Планування. Все починається зі знайомства з клієнтом та його бізнесом, а також виявленням бізнес-цілей, що стоять перед проектом. Для цього менеджер проводить ряд зустрічей з замовником, на яких з'ясовуються деталі та подробиці, які дозволять створити ефективний інтернет-магазин.

Технічне завдання. Після етапу планування складається документ, яким керуватиметься команда, задіяна в створенні інтернет-магазину (дизайнер, верстальник, програміст, тестувальник і менеджер проекту). На цьому етапі обговорюються всі технічні питання та функції майбутнього проекту. Коли технічне завдання затверджене клієнтом, ми приступаємо до подальшої роботи.

Розробка. Створення інтернет-магазину складається з декількох етапів. Все починається з розробки архітектури сторінок майбутнього сайту, відповідно до понять юзабіліті.
Потім ми приступаємо до роботи над дизайн-макетами та програмуванням, згідно з технічним завданням. Готовий інтернет-магазин ми розміщуємо на домені клієнта, налаштовуємо хостинг та навчаємо замовника працювати з сайтом. Однак, на цьому процес роботи над проектом не закінчується, адже тепер потрібно привести у ваш магазин клієнтів.

Розвиток. Магазин повинен продавати. Інтернет-магазин теж повинен продавати. Тому, після запуску проекту, потрібно почати роботу з його активного просування та подальшого розвитку. Сюди відноситься і пошукова оптимізація, і просування в соціальних мережах, і контекстна реклама, і email-маркетинг — для кожного напрямку бізнесу своє індивідуальне рішення.

Саме тому, коли ви замовляєте у нас створення інтернет-магазину під ключ, ми додатково надаємо розробку стратегії подальшого просування проекту, з метою максимізації вашого прибутку та досягнення бізнес-цілей, покладених на нього.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту