» » Дизайн сайту

Дизайн сайту


Дизайн сайту — це перше, з чим стикається Ваш клієнт чи покупець, оцінюючи Вашу компанію й порівнюючи її з Вашими конкурентами. І саме згідно дизайну сайту оцінюється рівень компанії, тому що (дуже часто) відвідування сайту — це і є перший контакт клієнта з Вашою компанією. Рівень та якість оформлення чітко позиціонує Вашу компанію, і якість дизайну показує Ваш рівень поваги і ставлення до Ваших клієнтів. При цьому, дизайн сайту - один з найефективніших способів завоювати довіру в очах клієнтів, тому що, у пошуках необхідної інформації, вони обов'язково зустрінуть сайти Ваших конкурентів і побачать їхнє оформлення.

Дизайн сайту

Дизайн сайту для комерційної компанії — складний процес, що вимагає особистої участі менеджерів (а краще — і керівництва компанії). Існуючий бренд, іміджева політика фірми, рекламна кампанія, що проходила та проходить, впізнаванність торгової марки, специфіка цільової аудиторії, аналіз дизайну сайтів-конкурентів, плани майбутнього розвитку, виділення переваг і "згладжування" недоліків, мета та завдання ресурсу, — всі ці фактори й способи їхнього застосування впливають на кінцевий результат. Звичайно, якщо Ви хочете домогтися певного результату від дизайну, а не просто додати "краси".

Є ще один аспект. Дизайн здатний зробити необхідні акценти на ключових перевагах компанії (наприклад — презентаційна частина в оформленні першої сторінки). Таким чином, сприйняття іншої інформації на сайті буде проходити "під правильним враженням". Це звичайна психологія сприйняття інформації і вона — під Вашим повним контролем. Головне — не випустити з під уваги ці можливості, при формуванні вимог до дизайну сайту.

Вся світова історія іміджевої реклами та фірмової стилістики показує прагнення фірм до неповторності та індивідуальності. Це природно! Кожна компанія намагається виділити себе, свій товар і свої послуги із загальної маси, що існує на ринку. При цьому у веб-дизайні існують додаткові завдання — зробити це з максимальним по ефективності результатом, не забуваючи про величезну кількість технічних факторів та зручність роботи з інформацією (що дуже актуально саме в дизайні сайту). Ситуація така, що і ми, і клієнти хочемо одного – створення, у всіх відношеннях, найкращого ресурсу, яким можуть пишатися обидві сторони. Для нашої студії це дуже важливо — по вже створеним сайтам, про нас будуть судити наші замовники. Але, у процесі розробки, ми займаємо сторону користувачів сайту, тому що саме вони є споживачами послуг або товарів замовника і саме вони приносять Вам свої гроші, формуючи прибуток Вашої компанії.

На жаль, у багатьох клієнтів поняття «дизайн сайту» асоціюється тільки з гарною картинкою, та й саме поняття краси, теж суто індивідуальне. Іноді, позначається довга відсутність у нашій країні культури дизайну та реклами, іноді — незнання стандартів і технологій Інтернету. Це викликає появу великої кількості непрофесійних дизайнерських рішень та помилкові вимоги клієнтів. При розробці дизайну сайту, доводиться враховувати безліч факторів. Повірте, набагато більше, ніж у будь-якому іншому напрямку Communication Design. І якщо дизайнер не бере участі у переговорах, не "вивчає" специфіку бізнесу замовника, не консультує замовника про переваги та недоліки різних рішень, — це вже привід задуматися про майбутній результат...

Зрозуміло, досягти позитивної оцінки клієнтом роботи над дизайном сайту — важливе завдання. Але для її досягнення, потрібна безпосередня участь самого клієнта в процесі створення концепції дизайну сайту. Ні, Вам не доведеться вивчати тонкощі подібної роботи, витрачаючи на цей свій час. І не слід видумувати відповіді "зі стелі", при заповненні абстрактного "брифа" (напевно, Ви вже зіштовхувалися з цією проблемою?). Для рішення подібних завдань, сформовано процес, що дозволяє швидко домогтися результату. Ми самі ставимо Вам запитання, проводимо необхідні консультації, вивчаємо наявні матеріали, аналізуємо ситуацію з конкурентами, дізнаємося Ваші вимоги та коректуємо їх під час консультацій. Ставте будь-які запитання — нам вистачить знань та досвіду, щоб на них відповісти і прокоментувати можливі рішення. Їх переваги, а можливо, і недоліки.

Схема роботи, з наданням варіантів для оцінки, без попередньої роботи з клієнтом — рідко приносить ефективний результат. З двох причин: дизайнер керується тільки власним поглядом (не знаючи тонкощів і завдань Вашого бізнесу), а клієнт некомпетентний у грамотній оцінці, керуючись тільки власною думкою (не у всіх же є відповідна освіта в області дизайну). Найкраще місце для вільної творчості художника — некомерційний дизайн та власні проекти. Дизайн корпоративного сайту завжди переслідує певні цілі.

Схема роботи, при розробці дизайну макетів сторінок сайту, побудована на наданні замовникові додаткових варіантів, оплачується окремо за кожен розроблений варіант. Вартість додаткових варіантів, як правило, не висока і її необхідність викликана тільки однією причиною — стимулювати досягнення конкретного результату.

Сайт — це інтерактивне робоче середовище, створене для надання інформації. Вашої інформації для Ваших клієнтів. І дуже важливо створити комфорт і зручність для користувача, при спілкуванні та роботі з нею. Крім простих графічних елементів, дизайн сайту містить елементи керування та навігації. Потрібно обов'язково продумувати інтуїтивність їхнього сприйняття і єдину стилістику їхнього втілення. До того ж, потрібно уважно підходити до технічної сторони питання. Графіка в Інтернеті — це доволі значний розмір файлів, отже — довгий час завантаження сторінок. Така ситуація зобов'язує дуже ретельно проробляти графічний вміст сторінок і виправданість застосування різних технологій.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту