»

Керування репутацією в мережі (SERM)


Близько 85% людей перед тим, як зробити покупку, переглядають відгуки про компанію в Інтернеті. Україна займає друге місце в світі з пошуку відгуків про бренди та послуги. Чи це не стимул для того, щоб почати стежити за репутацією своєї компанії в інтернеті, а також грамотно керувати нею?

Простий спосіб дізнатися, яка у вас репутація в інтернеті — запитати у Ґуґла, що він про вас думає, ввівши в рядок запиту ваше ім'я та прізвище чи назву компанії. Пошук по зображеннях теж може про вас багато чого розказати. Те ж саме можна запитати й у інших пошуковиків.
Читати далі...

Пошукове просування сайту


Щоденно мільйони людей шукають потрібний їм товар чи послугу в Інтернеті. Статистика свідчить про те, що 80% користувачів обмежуються лише результатами двох перших сторінок пошукової видачі. А це означає, що чим нижчою є позиція вашого сайту у видачі, тим менше шансів на те, що потенційний клієнт вас знайде. Сам по собі сайт ніколи не потрапить в ТОП-10, для цього потрібно докласти неабияких зусиль.

Пошукове просування сайту — один з найефективніших методів залучення клієнтів! Ми пропонуємо та радимо використовувати просування контекстною рекламою. Разом з SEO та SMO, просування контекстною рекламою є найдієвішим методом просування.
Читати далі...

Розробка інтернет-магазину


На перший погляд, створення інтернет-магазину не вимагає від замовника жодних зусиль. Не потрібно підтримувати приміщення магазину та складу, щомісяця платити орендну плату, витрати на персонал також є значно нижчими, ніж в офлайні.

Здавалося б, — замовив розробку і чекай поки все запрацює та почнуть капати гроші на рахунок. Але, насправді, інтернет-магазин — це продукт спільної праці розробника та замовника.
Читати далі...

Що таке SMO та SMM?


SMO (Social media optimization) — це напрямок просування сайту, подібний до пошукової оптимізації (SEO), але спрямований на просування веб-ресурсів у соціальних мережах. За допомогою методів цієї системи також збільшують кількість посилань з блогів та форумів.

Загалом, SMO це — робота над оригінальним, цікавим контентом та оформленням сайту, а також створенням максимальної зручності в користуванні ним. З допомогою SMO, сайт трансформується для того, щоб відповідати технічним механізмам, які використовуються в соціальних мережах. SMO — прояв дружелюбності сайту до користувача, живі постійні коментарі та можливість захисту від спаму.
Читати далі...

Що таке SEO?


SEO (Search Engine Optimization), пошукове просування або пошукова SEO-оптимізація — це комплекс заходів для підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем (таких як Google та Яндекс) за певними пошуковими запитами користувачів.

Завдання SEO — вивести сайт на перші сторінки пошукових систем і забезпечити йому стабільну цільову відвідуваність по бажаних пошукових запитах (ключових словах).
SEO відноситься до методів інтернет-маркетингу
Читати далі...

Наша реклама


Відкриємо вам один секрет. Нам дуже поталанило! Справа в тім, що ми володіємо постійною та дуже потужною рекламною підтримкою у всіх засобах масової інформації та у всіх видах реклами! Найбільший обсяг, частотність та аудиторія. Нас рекламують щодня по телебаченню, у газетах та журналах, по радіо й на дорожних білбордах!
І на цю рекламу ми не витрачаємо ЖОДНОЇ КОПІЙКИ!..
Читати далі...

Що таке «юзабіліті» (usability)?


Юзабіліті (англ. usability — дослівно «зручність користування», «застосовуваність») — поняття в мікроергономіці, що означає загальний ступінь зручності предмета при використанні; термін схожий з терміном «ергономічність», однак має іншу область застосування та відрізняється нюансами визначення.

Завдання юзабіліті — досліджувати поведінку користувача та визначати, що працює на його благо, а що ні. Юзабіліті також виступає на захист прав користувача і бореться за простоту. У юзабіліті присутні дві різних сторони. З одного боку це методика контролю та забезпечення якості, що допомагає вам довідатися, що у вашій системі працює на користувача, а що ні. З іншого боку, це система понять, що покликана забезпечити владу людини над тим, що вона сама ж і створила. Обидва аспекти юзабіліті мають своє право на існування, однак різницю між ними варто добре розуміти і, що є ще більш важливим — вміти розрізняти ці дві сторони та знати, коли й де їх застосовувати.
Читати далі...

Дизайн сайту


Дизайн сайту — це перше, з чим стикається Ваш клієнт чи покупець, оцінюючи Вашу компанію й порівнюючи її з Вашими конкурентами. І саме згідно дизайну сайту оцінюється рівень компанії, тому що (дуже часто) відвідування сайту — це і є перший контакт клієнта з Вашою компанією. Рівень та якість оформлення чітко позиціонує Вашу компанію, і якість дизайну показує Ваш рівень поваги і ставлення до Ваших клієнтів. При цьому, дизайн сайту - один з найефективніших способів завоювати довіру в очах клієнтів, тому що, у пошуках необхідної інформації, вони обов'язково зустрінуть сайти Ваших конкурентів і побачать їхнє оформлення.
Читати далі...

Система керування сайтом


Система керування сайтом (CMS) — обов'язковий елемент сучасного веб-ресурсу, спрямованого на ефективність. Всі проекти забезпечуються функціональними програмними рішеннями, які дозволяють швидко та оперативно керувати інформацією на сайті, завантажувати зображення та інші файли, змінювати структуру сайту, додавати нові сторінки та розділи звичайному персоналу компанії. Тим самим, дозволяючи спрощувати обслуговування сайту.

При цьому, добре продумана система керування сайтом, не вимагає кваліфікованого персоналу та послуг підтримки, дозволяючи замовникам заощаджувати на регулярних видатках, пов'язаних з підтримкою сайту.

Можливості системи керування сайтом »

Маркетингові дослідження


Маркетингові дослідження необхідні у будь-якому бізнесі. Домогтися успіху в комерційній діяльності можна тільки за наявності інформації, необхідної для ефективної організації цієї діяльності. Щоб планувати вихід на нові ринки або розширення ринку потрібно знати існуючий попит, особливості цільової аудиторії, політику конкурентів.

Інтернет дає нові можливості для розвитку бізнесу, але має свою специфіку в проведенні маркетингових досліджень. З одного боку, технології дозволяють отримати досить багато необхідної маркетингової інформації, але з іншого боку — потребують від менеджера по маркетингу знань та вміння використовувати ці технології. А це може бути не завжди легко...
Читати далі...

Перейти:  1 2  

Попередня сторінка
Наступна сторінка
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту