»

Якість оформлення сайту


Ви отримаєте не просто гарну картинку, Ви одержите графічне вирішення конкретних завдань, поставлених перед Вашим сайтом.

Розробці дизайну сайту передують докладні переговори, вивчення існуючої іміджевої політики компанії, вивчення специфіки попиту, формування способів виділення переваг та акцентування на ключовій інформації. Також, враховуються технічні параметри, завдання юзабіліті сайту та режими завантаження сторінок.

Дизайн може працювати, як на Вас, так і проти. І саме проти Вас він працює набагато ефективніше. І якщо Ви вже платите за дизайн, то давайте змусимо його працювати на Вас!
А якість картинок — це само собою.

Повна функціональність сайту


Ви одержите не просто набір сторінок, розміщених в Інтернеті. Ви отримаєте живий організм! Потужний і функціональний, здатний вирішувати Ваші комерційні та інформаційні завдання весь час його існування, а не тільки якийсь час, після його створення.

І ці завдання можуть вирішуватися звичайним персоналом Вашої компанії. Ось лише кілька прикладів стандартної функціональності: редагування всієї інформації на сайті, внесення змін в тексти, керування структурою та навігацією, керування посиланнями, візуальне редагування, керування бібліотеками файлів та зображень, оптимізація сторінок під пошукові системи, резервне копіювання баз даних, створення/видалення/зміна сторінок та розділів, каталоги товарів, кошик замовлень, керування новинами, автоматизація публікацій.

І, звичайно ж, можлива розробка будь-яких індивідуальних функцій та рішень.

Масштабованість та функціональність


Всі рішення мають можливості розвитку — додавання практично необмеженої кількості сторінок, додавання розділів, автоматизоване ведення архівів, розвиток структури каталогу.

Але й це ще не все. Іноді, у ході роботи сайту, потрібна додаткова функціональність та її розробка. Архітектура наших рішень передбачає можливість постійного розвитку функціональності, без видатків на докорінну переробку сайту.

Крім того, розробка сайту проводиться на основі стандартних сервісів та функцій хостинга, що дозволяє переносити сайт і не залежати від конкретної конфігурації та настройок сервера.

Повна незалежність замовника


Створюючи закінчені рішення на основі CMS (системи управління сайтом), ми намагаємося забезпечити саме незалежність клієнта. Незалежність від служб підтримки та обслуговування, незалежність від розробника. А значить — повністю виключити видатки клієнтів на обслуговування та підтримку сайту!

Іноді, виникають звичайні споживчі страхи, — а раптом щось "зламається", раптом ми чогось не зможемо і щось піде не так? Ми чуємо подібні запитання вже кілька років. І весь цей час ми намагаємося робити так, щоб повністю усунути причини їхнього виникнення.

Всі ці роки ми "обточуємо" функціональність під звичайний персонал компанії з мінімальними навичками роботи в Інтернеті, враховуємо всі труднощі в роботі, що виникають у клієнтів. Надаємо докладну документацію, як користувальницьку, так і технічну (нам не шкода).

При здачі проекту, проводяться докладні консультації. Але й це ще не все! Надається методика розвитку, просування та реклами проекту. В результаті, звичайний персонал компанії зможе повністю керувати сайтом та його політикою в Інтернеті. Виходячи з вищесказаного, наступний пункт переваг...

Виключення видатків на сайт


Існує думка, що краще доручити підтримку сайту розробникам за певну плату — так зручніше...

А чи справді зручніше? Ось невеличкий приклад:

Вам потрібно додати на сайт нову сторінку (вона надрукована в Word).

У випадку підтримки, — Вам потрібно зателефонувати до персоналу підтримки; пояснити своє завдання; обговорити вартість та спосіб оплати, можливо, проведення документації та сплати рахунків і т.д. (а час іде); підготувати і відправити матеріал (можливо — узгодити інші питання); почекати виконання робіт; проконтролювати правильність виконання і, можливо, погодити виправлення; одержати готовий результат.

Швидко? Не дуже. А скільки часу та сил Ви витратили? І Ви за це ще й заплатили! А при переписці по e-mail, доведеться ще довше друкувати, чекати відповіді та результату.

А тепер правильний варіант.

Завдання те ж саме — потрібно розмістити на сайті нову сторінку (надруковану в Word).

Заходите в систему керування, натискаєте "створити сторінку", копіюєте документ з Word — вставляєте в редактор на сайті, зберігаєте... І все! Сторінка на сайті.

10 секунд і результат готовий! Не треба платити.

Можна доручити це "важке" завдання секретарю. Він упорається з системою управління.
І це тільки частина збережених грошових видатків та часу (робочого часу)!

 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту