» » Як замовити сайт?

Як замовити сайт?


Замовити сайт дуже просто — достатньо написати нам і домовитися про попередні переговори. Для зручності, можете підготувати Ваші вимоги до сайту й надіслати нам.

Якщо Ви вже маєте якісь сформовані вимоги до сайту, це прекрасно, але... Дуже часто, ці вимоги далеко не повні. Іноді клієнти можуть не враховувати всіх тонкостей та можливостей, які дає власнику сайт. А іноді, навіть вимагають реалізації помилкових рішень, здатних позбавити сайт цілого ряду можливостей та переваг. А навіть серйозно зашкодити розвитку сайту.

Якщо сайт — інструмент Вашого бізнесу, то давайте будемо прагматичними. Спочатку задумайтеся, що Вам потрібно. Ні, Ви саме задумайтеся! Не про те, який буде малюнок на головній сторінці та які гарні сайти Ви бачили. І не про те, як багато буде кнопок з цікавими написами чи про що написали конкуренти на своїх сайтах. Перед формуванням замовлення на сайт, задумайтеся про свої завдання в інтернеті. Просто для експерименту — викиньте з голови все, що Ви сформували і спробуйте заново сформувати вимоги до сайту, відповівши на ряд запитань:

• Чи хочете Ви підвищити продажі за рахунок інтернет-аудиторії?

Ситуація показує, що Інтернет є найзручнішим та найефективнішим способом виходу на цільову аудиторію (потенційних клієнтів). Формування комплексу дій, при створенні сайту, розрахованих на збільшення продажу — це основний привід для створення сайту. Створювати сайт просто, «а шоб було» з кількох сторінок (сайту-візитки) — це не кращий спосіб вкладення коштів.

• Чи хочете Ви домогтися вдалої індексації сайту в пошукових системах? Мати власні можливості проведення політики просування сайту в Інтернеті?

Специфіка пошуку необхідної інформації в Інтернеті (товарів або послуг) — це пошук за допомогою пошукових систем. І вдала індексація сайту в них — це прямий вихід на цільову аудиторію. Сайт, створений без політики вдалої індексації, приречений тільки на постійні видатки. Але є ще одна особливість. Послуги з просування сайтів дуже швидко зростають у ціні. Саме через свою ефективність та зростаючий попит на ці послуги. Мати власну політику просування сайту — це можливість не залежати від ринку цих послуг. Не мати подібної політики — значить програти конкурентам у боротьбі за цільову аудиторію в Інтернеті.

• Чи хочете Ви вийти на інші регіони найпростішим та найзручнішим способом?

Попит в Інтернеті, це не тільки попит у Вашому регіоні або місті. Це попит і в інших регіонах. Якщо в жителів обласних центрів є безліч способів пошуку необхідних послуг і товарів (преса, магазини, оголошення, спеціальні видання та довідники, виставки), то в регіонах немає такої кількості способів одержання інформації. Інтернет — найзручніший спосіб пошуку необхідної інформації, особливо в спеціалізованих областях (постачальники, виробництво, промисловість).

• Чи хочете Ви розуміти специфіку попиту на Ваші товари та послуги в Інтернеті? А довідатися специфіку конкуренції?

Неможливо сформувати ефективні дії та продумати політику сайту без розуміння специфіки попиту в Інтернеті. Тільки за наявності конкретних цифр, вивчення ситуації з конкуренцією, можна сформувати комплекс таких дій та вимог. Ці дані необхідні нам, при створенні сайту. Але ці дані ще більше необхідні Вам, для розуміння ситуації та планування політики просування та реклами сайту.

• Чи хочете Ви виглядати краще, ніж конкуренти (сайти конкурентів) в очах інтернет-аудиторії?

Звичайно, сайт в Інтернеті — це найперший етап знайомства з Вашою компанією. Але існує ще й своя специфіка цього знайомства. При пошуку необхідної інформації в пошукових системах, люди знаходять (відкривають) не лише Ваш сайт, але й інші сайти, що відповідають пошуковим запитам. Зазвичай — це сайти конкурентів. Не варто думати, що відвідувач Вашого сайту зайшов відразу (тільки) на Ваш сайт. Швидше за все, він уже відвідав (або ще відвідає) сайти конкурентів. І саме на цьому етапі (етапі першого знайомства з Вашою компанією) йде порівняння рівня Вашої компанії з іншими. І в цьому порівнянні ключову роль відіграє рівень оформлення Вашого сайту (дизайн сайту). Якість оформлення — це не тільки спосіб виділиться з "сірої маси", але й рівень Вашої поваги до відвідувачів сайту (поваги до майбутніх клієнтів).

• Чи хочете Ви мати можливість вирішувати презентаційні завдання за допомогою сайту? Виділити Ваші явні достоїнства й переваги?

Якщо сайт розрахований на відвідуваність цільовою аудиторією (особливо, при проведенні політики просування сайту), то дуже важливо зробити потрібні акценти. Виділити достоїнства Ваших послуг або товарів, усунути існуючі споживчі страхи, зробити потрібний акцент на вдалій специфіці роботи з клієнтами і т.д. Все це — презентаційні завдання і вирішувати їх Ваш сайт просто зобов'язаний! І бажано, з першої сторінки.

• Чи хочете Ви зробити сайт максимально зручним для відвідувачів?

Сайт — це особливий вид документації. У нього є ряд особливостей і певна функціональність. Але найскладніше те, що відвідувач буде розбиратися в ньому, в його змісті та функціональності ОДИН, без Вашої допомоги! І від того, наскільки йому зручно працювати з Вашим сайтом, буде залежати і його емоційне враження. Навіть найкрасивіший дизайн не виправить негативного враження, якщо цей дизайн довго завантажуватиметься. Якщо Ви його "заплутаєте" невдалою організацією навігації по сайту, то знову ж таки одержите негативні емоції відвідувача. Дослідження показують, що користувачів Інтернету найбільше "бісить" втрачений час і "незрозумілість". Люди прагнуть забути негативні емоції і намагаються не зіштовхуватися з ними знову.

В погоні за "незвичайними" дизайнерськими рішеннями та зрозумілою тільки для Вас навігацією сайту, Ви можете "спланувати" втечу цільової аудиторії до більш зручних сайтів конкурентів!


• Чи хочете Ви мати сайт, що не викликає проблем з його обслуговуванням та підтримкою? Виключити зайві узгодження, зайвий документообіг та переписку зі службою підтримки сайту? Повністю виключити видатки на підтримку сайту?

Складність в обслуговуванні сайту викликає страх і паніку у звичайного персоналу компанії, не знайомого з інтернет-технологіями. Саме цим страхом викликаний попит на послуги підтримки сайту сторонніми організаціями. Але сучасні технології вже давно досягли максимальної простоти в обслуговуванні сайту звичайним персоналом Вашої компанії. Без спеціальних навичок та без залучення до роботи "комп’ютерщиків".

Використання систем управління сайтом дозволяє Вам керувати всім сайтом, керувати його структурою, та багато іншого (опис можливостей системи управління сайтом). Це ще й заощаджує робочий час і кошти, тому що немає необхідності готувати матеріали для сторонньої організації, вести узгодження, переписку, перевіряти зроблену роботу, та ще й платити за це!

І нічого складного в самостійному керуванні сайтом немає. Наші рішення розраховані на звичайних користувачів. Практика показує, що впоратися із цим, може будь-який персонал з мінімальними навичками роботи в Інтернеті.


• Чи хочете Ви мати можливість змінювати інформаційну політику сайту, міняти чи доповнювати його структуру?

Ви лише уявіть, що Ви зовсім не обмежені тією структурою розділів сайту, що Ви собі сформували! Її можна змінювати — додавати чи видаляти розділи, міняти розташування та назву, створювати будь-яку структуру розділів, "приховувати" створені розділи. І це по всьому сайту! Подібні можливості дозволяють вести надзвичайно ефективну інформаційну політику сайту та постійно розвивати її.

Інформація на сайті — його основна цінність. Саме вона залучає цільову аудиторію (у тому числі й з пошукових систем). Велика кількість інформації — це можливість "втримати" аудиторію на сайті, зробити відвідуваність постійною. Якісна інформація на сайті — це можливість продемонструвати рівень професіоналізму Вашої компанії.


• Чи хочете Ви мати можливість одержання прямих замовлень із сайту чи отримувати готові сформовані замовлення?

Уявіть як це зручно? Ваш покупець вже сам все вибрав, сам знайшов відповіді на свої питання, вже погодився з Вашою ціною та обрав Вас серед інших конкурентів, сам сформував своє замовлення... А Ви нічого не робили, продавці й менеджери в цей час займалися іншими справами, не довелося витрачати робочий час, вмовляти, пояснювати, показувати... Мрія продавця! І це справді працює! Можливо, ця функціональність потребує внести невеликі зміни у Ваші звичні робочі процеси. Але не варто відмовлятися від подібної функціональності. Відпускати готового покупця, позбавляючи його можливості замовлення — просто нерозумно.

• Чи хочете Ви знизити навантаження на телефон?

Можливість керувати сайтом — це можливість вести будь-яку інформаційну політику. Якщо Ваш бізнес ототожнюється з великим обсягом консультацій, то Ваші телефони можуть бути зайняті саме цими консультаціями. Докладна інформація на сайті, відповіді на запитання, що часто задають, обговорення різних проблем на форумі — це все — ефективні способи "розвантажити" Ваш телефон.

• Чи хочете Ви мати повну незалежність від сторонніх організацій? Повністю виключити доступ сторонніх організацій до конфіденційної інформації (закриті розділи сайту, переписка, паролі доступу)?

Повне володіння сайтом — це незалежність від сторонніх організацій і спеціалізованого персоналу, розуміння методики та політики сайту, можливостей його розвитку. Але є ще один дуже важливий момент — конфіденційність. Обслуговування та підтримка сайту сторонніми організаціями (особливо, послуги хостингу сайту через посередників) може потребувати надання паролів доступу стороннім організаціям. А це — конфіденційна інформація!

• Чи хочете Ви одержати сервісні функції для зручності роботи?

Для ефективної роботи із сайтом Вам обов'язково знадобиться можливість збирати докладну статистику відвідуваності сайту, функціональність зручного резервного копіювання даних сайту (мало що може трапитись...), можливість зручно контролювати та керувати файлами будь-яких форматів на сайті, можливість керувати пошуковою оптимізацією сторінок сайту та багато чого іншого...Можливо, ми допомогли Вам побачити додаткові можливості майбутнього сайту. Більш уважно підійти до формування вимог до свого майбутнього веб-проекту. Швидше за все, Вам будуть потрібними більш докладні консультації, подробиці та роз'яснення...

Саме із цієї причини, ми й проводимо докладні консультації на попередніх переговорах. Ви повинні знати можливості, розуміти специфіку та переваги наших пропозицій! І тільки потім Ви зауважите, що фраза «замовлення сайту» — це тільки слова, які зовсім не відображають складність формування вимог до майбутнього проекту.

Якщо це Ваш перший сайт і у Вас немає досвіду в проведенні його розробки, то вимагайте консультацій. Докладні консультації допоможуть сформувати Ваші завдання. Сформовані завдання допоможуть сформувати вимоги до сайту. З вимог до сайту народжується технічне завдання. А виконання технічного завдання приведе до створення дійсно ефективного сайту, здатного гідно виконувати поставлені перед ним завдання.А замовити сайт дуже легко! Просто — заповніть цю форму ».
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту