» » Що таке SEO?

Що таке SEO?


SEO (Search Engine Optimization), пошукове просування або пошукова SEO-оптимізація — це комплекс заходів для підвищення позицій сайту в результатах видачі пошукових систем (таких як Google та Яндекс) за певними пошуковими запитами користувачів.

Що таке SEO?

Завдання SEO — вивести сайт на перші сторінки пошукових систем і забезпечити йому стабільну цільову відвідуваність по бажаних пошукових запитах (ключових словах).
SEO відноситься до методів інтернет-маркетингу

Зазвичай, чим вищою є позиція сайту в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить на нього з пошукових систем. Згідно статистики, близько 85% користувачів шукають інформацію за допомогою пошукових машин, які забезпечують від 70% до 85% від загальної відвідуваності ресурсу. Отже пошукова оптимізація приносить все більше і більше вигоди власникам сайту.

SEO буває білим та чорним. Біле SEO це просування сайту із застосуванням дозволених методик, чорне SEO це просування із застосуванням спаму та різного роду хитрощів з якими пошукові машини активно борються і якщо помітять, можуть понизити сайт у рейтингу або навіть виключити (забанити) сайт із своєї системи. Це не означає, що сайт перестане існувати, просто на нього перестануть заходити відвідувачі із конкретної пошукової системи.

Продумувати стратегію SEO-оптимізації найкраще на початку процесу його створення. Спочатку складається семантичне ядро. Потім, відповідно до нього, підбираються ключові слова. Ключовики підбираються опираючись на різні рівні частотності (тобто, наскільки часто люди шукають їх у пошукових системах) — ВЧ (високочастотні), СЧ (середньочастотні) та НЧ (низькочастотні).

Також використовуються спеціальні заходи, які в основному, пов'язані із зміною змісту сайту і посилань, щоб вони відповідали можливим запитам, з якими звертаються відвідувачі до пошукових машин. Ідеалом пошукового просування є виведення сайту на першу (в крайньому випадку — другу) сторінку пошукової системи.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту