» » Вибір доменного імені

Вибір доменного імені


Легке у вимові та запам’ятовуванні, пов’язане з типом Вашої діяльності доменне ім'я відіграє важливу роль в просуванні Вашої компанії в мережі Інтернет.

Вибір доменного імені

До вибору домена, як і до вибору назви компанії слід підходити зі старанням та уважністю. Кілька порад допоможуть Вам правильно підібрати доменне ім'я для сайту.

Є кілька нюансів, на які варто звернути увагу при виборі доменного імені:

Індивідуальність. Домен повинен ідентифікувати, виділяти сайт, фірму та її послуги з переліку аналогічних послуг та товарів, що вироблені конкурентами. Тому домен повинен бути оригінальним і неповторним.

Сприйняття. Асоціації, що складаються в людини, коли вона чує якусь назву, створюють образ, викликаючи ряд спогадів та уявлень про даний об'єкт. Найвдаліші назви — ті, в котрих враження та значення вдало доповнюють один одного. Саме в такому сполученні народжуються найцікавіші та легкі для запам’ятовування доменні імена. При цьому домен повинен передавати тільки приємну інформацію, щоб викликати у відвідувача Мережі бажання повертатися на даний сайт знову й знову.

Обґрунтованість. У доменному імені повинна бути вказівка на тематику сайту. Це допоможе клієнтам швидше запам'ятати ім'я. Збіг адреси веб-сайту з іменем компанії дозволить внести додаткову лепту в просування марки (бренду) Вашої компанії в Інтернеті.

Зручність. Ім'я повинне легко запам'ятовуватися та писатися. Для цього воно повинне легко відтворюватися на слух, отже, не бути переобтяженим складними буквосполученнями. Бажано уникати абревіатур і складних сполучень букв. Ідеальний варіант, — коли домен можна з першого разу продиктувати співрозмовнику по телефону, не вдаючись до довгих пояснень. Також доменне ім'я не повинне бути занадто довгим.

Грамотність. Не робіть помилок в орфографії. Сайт солідної компанії і доменне ім'я з помилкою — речі несумісні. Якщо Ви вирішили використати трансліт, врахуйте, що може виникнути плутанина з таким іменем і, відповідно, скорочується число потенційних покупців.

Такі прості поради допоможуть підібрати яскраве, легке для запам'ятовування доменне ім'я.
А тепер поспішайте зареєструвати свій домен, поки він ще є вільним!
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту