» » Свій контент сайту

Свій контент сайту


Головне завдання людини в Інтернеті — пошук необхідної інформації, залежно від поставлених перед нею завдань. Так як будь-яка компанія прекрасно розуміє основні питання необхідної їй цільової аудиторії (її клієнтів, покупців, партнерів і т.д.), вона цілком здатна надати також інформацію, необхідну цій аудиторії.

Однак у більшості випадків, весь контент сайту обмежується лише коротким описом послуг чи товарів та контактною інформацією. Та у споживачів завжди є велика кількість запитань та звичайних споживчих страхів. І всі вони вимагають відповіді. Відповідно, сайт, що містить максимальну кількість інформації, необхідної даній цільовій аудиторії, і буде користуватися особливою довірою в цієї аудиторії, а отже і матиме більшу відвідуваність.

Однак переваги наявності якісної інформації на Вашому сайті цим не обмежуються. Ще один плюс — хороша індексація сайту. Чим більше матеріалів (статей, описів, відповідей на питання та ін.) певної тематики є на сайті, тим більше його сторінок "знають" і знаходять пошуковики. Таким чином залучаються нові цільові відвідувачі.

Але й це ще не все. Якщо Ваш сайт містить гарний та цікавий "свій контент", написаний або підготовлений саме Вами під інтереси Вашої аудиторії, то даний сайт починає швидко й добре цитуватися (обростати вхідними посиланнями), що теж позитивно впливає на ріст відвідуваності Вашого сайту цільовою аудиторією.

І ще один плюс — час і сили, витрачені на створення якісного наповнення сайту, окуповуються ще й тим, що іншим сайтам-конкурентам (без гарного наповнення) буде складно боротися з авторитетністю Вашого сайту, як в очах відвідувачів, так і в "очах" пошукових систем.

Висновок. Свій сайт — це ще й максимально можлива кількість "свого контенту". Але оперативне поповнення (редагування) інформації на своєму сайті можливе лише за умови наявності в сайту своєї системи керування.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту