» » Сайт-візитка виробника шкарпеткових виробів «Мілена»
«SV-Studio» — ми робимо класні сайти!

  Сайт-візитка виробника шкарпеткових виробів «Мілена»

  Завдання. Простий сайт-візитка виробника шкарпеткових виробів в Червонограді. Онлайн-вітрина виробів компанії

  Сайт-візитка виробника шкарпеткових виробів «Мілена»

  Не переобтяжений зайвими кольорами, сайт червоноградської компанії по виготовленню шкарпеткової продукції, чітко виконує свою мету — розповідає відвідувачам про фірму, показує асортимент продукції та подає контактну інформацію виробника.

  Великий рухливий слайдер на головній сторінці оживлює сайт і в поєднанні з рухомими випадаючими пунктами горизонтального меню створює враження динамічного ресурсу.
  Сайт-візитка виробника шкарпеткових виробів «Мілена»

  Вироби розташовуються чітко за своїми категоріями, навігація відбувається при допомозі зручного горизонтального меню в шапці сайту.

  Довго не могли дійти згоди щодо логотипу, оскільки кілька разів мінялася концепція і кольорова гама сайту. Спочатку це були голубий та білий кольори, потім замовник забажав змінити голубий колір на жовто-золотий. Довелося знову редагувати css-код у файлі стилів, міняючи колір шрифтів сайту.

  Колір шрифта логотипу теж кілька разів змінював свій колір. Він був і голубий, і жовтий, і чорний на жовтому фоні. Нарешті зупинилися на чорних буквах на підкладці-візерунку світло-сірого відтінку.
  Сайт-візитка виробника шкарпеткових виробів «Мілена»

  Посилання на сайт: milena.biz.ua

  Як замовити розробку сайту?

  Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

Скачайте бриф на розробку сайту

Бажаєте й собі мати власний сайт?