» » Сайт-жарт Львівського метрополітену
«SV-Studio» — ми робимо класні сайти!

  Сайт-жарт Львівського метрополітену

  Завдання. Максимально серйозний на вигляд сайт, однак з несерйозним вмістом, адже, як ви знаєте, у Львові метро немає

  На головній сторінці знаходиться слайдер з короткими тезами, які дають відповідь на запитання, чому варто користуватися Львівським метро. А нижче розташована добірка з заголовків новин, короткого опису метрополітену та цікавих фактів про метро. Наприклад, легенди та вакансії Львівського метрополітену.

  Сайт-жарт Львівського метрополітену

  З головної сторінки можна легко попасти в розділ, де знаходиться карта станцій метро. Карту було розроблено спеціально для цього сайту, взявши за основу варіант, доступний в інтернеті:

  Сайт-жарт Львівського метрополітену


  На сайті є серйозні статті про те, які плани були щодо будівництва метро у Львові, чому вони залишилися невиконаними і які розробки ведуться на даний час в цьому напрямку. Правила поведінки пасажирів в метрополітенах також надають сайту серйозного вигляду. Однак, розділ легенд Львівського метрополітену ставить під сумнів серйозність сайту, а розділ вакансій і взагалі нівелює її.

  Сайт-жарт Львівського метрополітену


  Посилання на сайт: metro.lviv.ua

  Як замовити розробку сайту?

  Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

Скачайте бриф на розробку сайту

Бажаєте й собі мати власний сайт?