» » Своє власне доменне ім'я сайту

Своє власне доменне ім'я сайту


Власне доменне ім'я — основний фактор самого поняття "свій сайт". Саме доменне ім'я сайту, зареєстроване на компанію (чи приватну особу), є основним маркетинговим механізмом сайту.

І якщо ви хочете мати саме свій сайт та бути максимально незалежними від сторонніх організацій, то краще мати доменне ім'я другого рівня (наприклад, nazva.ua чи nazva.com), альтернативою може бути ім'я в зоні .com.ua (наприклад, nazva.com.ua).

Переваги власного доменного імені:

Юридичне оформлення. Ви можете отримати відповідну документацію про реєстрацію доменного імені на Вашу фірму (або приватну особу).

Незалежність. Від розробника, від хостинг-провайдерів. Ви завжди можете скористатися послугами хостинга будь-якої організації. Доменне ім'я, а значить і доступність сайту по ньому, залишаться незмінними.

Свої власні адреси електронної пошти сайту. А це означає повну незалежність їхньої політики. Ви можете створити будь-яку кількість поштових адрес на Вашому поштовому домені, створювати, видаляти, перейменовувати, міняти паролі доступу та ін.

Індексація сайту. Дуже важливий фактор серед переваг власного доменного імені. Так як основним способом пошуку інформації в Інтернеті є пошукові системи, то попадання у видачу по пошукових запитах інформації з Вашого сайту дуже часто приносить основний відсоток цільової аудиторії сайту (замовників, клієнтів або покупців). А індексація сторінок та матеріалів сайту здійснюється саме за адресами доменного імені. Втрата чи зміна доменного імені відразу зводить нанівець всю існуючу індексацію сайту (а, відповідно, і втрату цільової аудиторії сайту). Це особливо важливо, якщо індексація накопичена роками активної інформаційної політики сайту чи політики його просування.

Маркетинг та реклама. Створюючи сайт, із власним (постійним) доменним іменем, Ви можете проводити маркетингову та рекламну політику компанії з постійним згадуванням адреси свого сайту в документації, контактній інформації, рекламі та ін. А також, організовувати додаткові форми контактів та обміну інформацією за допомогою електронної пошти. Це особливо актуально при спілкуванні із клієнтами з регіонів, постійному документообігу, переїзді в новий офіс чи зміні телефонів компанії.

Докладніше про особливості вибору доменного імені.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту