» » Повна незалежність замовника

Повна незалежність замовника


Створюючи закінчені рішення на основі CMS (системи управління сайтом), ми намагаємося забезпечити саме незалежність клієнта. Незалежність від служб підтримки та обслуговування, незалежність від розробника. А значить — повністю виключити видатки клієнтів на обслуговування та підтримку сайту!

Іноді, виникають звичайні споживчі страхи, — а раптом щось "зламається", раптом ми чогось не зможемо і щось піде не так? Ми чуємо подібні запитання вже кілька років. І весь цей час ми намагаємося робити так, щоб повністю усунути причини їхнього виникнення.

Всі ці роки ми "обточуємо" функціональність під звичайний персонал компанії з мінімальними навичками роботи в Інтернеті, враховуємо всі труднощі в роботі, що виникають у клієнтів. Надаємо докладну документацію, як користувальницьку, так і технічну (нам не шкода).

При здачі проекту, проводяться докладні консультації. Але й це ще не все! Надається методика розвитку, просування та реклами проекту. В результаті, звичайний персонал компанії зможе повністю керувати сайтом та його політикою в Інтернеті. Виходячи з вищесказаного, наступний пункт переваг...
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту