» » Своя цільова аудиторія сайту

Своя цільова аудиторія сайту


Велика кількість сайтів в Інтернеті просто створені та розміщені. З моменту створення сайту, замовники не враховували специфіку просування сайту під конкретну та необхідну їм цільову аудиторію. Не враховувалися й методи оптимізації сайту і його політики просування під цю аудиторію.

Свій сайт сприймався ними тільки як своєрідний елемент реклами, а Інтернет — як рекламне місце. Компанії, що володіють подібними сайтами, щиро вважають, що в них є "Свій сайт", але все, що вони мають — це лише набір сторінок (файлів) розміщених на сервері.
Цей набір файлів не можна назвати повноцінним сайтом.

В результаті відсутності політики просування сайту, його власники, насправді, не використовують основні можливості Інтернету по залученню необхідної цільової аудиторії. І реалізація цих можливостей надалі буде потребувати, або переробки сайту (з чим ми часто і зустрічаємося), або вкладання додаткових коштів (зазвичай, регулярні вкладання) в рекламу та послуги по просування сайту.

З огляду на все вищесказане, Ваш сайт не тільки повинен існувати (як набір файлів на сервері), але й повинен мати відповідну цільову аудиторію, комплекс дій по оптимізації сайту під цю аудиторію та мати власну політику по її залученню.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту