» » Своя система керування сайтом

Своя система керування сайтом


Недостатньо лише мати свій сайт, нехай навіть із чудовим контентом та якісно проробленою структурою та політикою просування. Щоб назвати сайт дійсно своїм, ви повинні мати можливість керувати ним. Керувати всією інформацією на сайті, керувати його структурою — розділами, сторінками, навігацією, та файлами.

Але основна проблема — необхідність наявності певної кваліфікації та знання технологій. Відсутність кваліфікованого персоналу в компанії призводить до додаткових постійних видатків — замовлення послуг з підтримки сайту.

Використання на своєму сайті системи керування дозволяє вам (вашому персоналу) абсолютно самостійно керувати всім своїм сайтом. І не тільки контентом, навігацією, структурою чи окремими сторінками але й файлами для завантаження, можливістю вести резервне копіювання, призначати кілька операторів сайту з різними правами, відслідковувати статистику сайту, реалізувати захист від помилок оператора сайту та багато чого іншого.

І все це для звичайного персоналу компанії з мінімальними навичками роботи на комп’ютері.
 • Є запитання до прочитаного?

   Якщо у Вас виникли запитання щодо створення, дизайну чи просування сайту,
  Вам потрібні додаткові консультації, — зв'яжіться з нами та отримайте відповіді
  на всі Ваші запитання.

  Наша контактна інформація
 • Бажаєте замовити розробку сайту?

   Якщо Ви вже уявляєте, яким повинен бути Ваш сайт, його зовнішній вигляд та функціонал, — заповніть запит на розробку сайту, вказавши свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого дня.

  Заповніть запит на розробку сайту